Wymiana i zwrot

Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (tekst pierwotny: Dz. U. 2014 r., poz. 827) Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia Klientowi, bez podania przyczyny odstąpienia oraz ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów zwrotu rzeczy

WYMIANA

Jeżeli zakupiony w sklepie towar - nie spełni oczekiwań Klienta - np. rozmiar będzie źle dobrany prosimy o wysłanie maila na adres: sklep@ewenementshoes.pl, wpisując w tytule maila "wymiana + numer Zamówienia" .

Wszystkie wymiany ustalane są indywidualnie za pośrednictwem biura sklepu internetowego.

Wymiana kosztuje 14,00 zł - koszt wysyłki produktu kurierem.

Ponadto istnieje możliwość dostarczenia przesyłki za pomocą Paczkomatów w cenie 9,50 zł

ZWROTY

Zwroty oraz reklamacje prosimy adresować:

Ewenement S.C.
ul. Mieszka I nr 9
32-300 Olkusz

Sklep gwarantuje zwrot ceny towarów w razie gdy wynika to z niniejszego Regulaminu lub z przepisów prawa.

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć paragon wraz z wypełnionym formularzem zwrotu, który dołączony jest do przesyłki.

Sklep po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z nadawcą paczki drogą mailową - na adres wskazany przy składaniu Zamówienia lub telefonicznie.

Sklep Ewenementshoes.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

Jeżeli towar, który dotrze do Klienta będzie posiadał wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia formy wymiany produktu. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu jego braku w magazynie), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Wymiana w takim przypadku odbywa się na koszt sklepu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.